Mobilny plac zabaw dla wszystkich

Przedszkola, szkoły oraz pozostałe instytucje edukacyjno-wychowacze

Wiemy jak trudno jest czasami zorganizować wyjście z dzieckiem w konkretne miejsce i na konkretną godzinę, a co dopiero z grupą lub kilkoma grupami dzieci jednocześnie. Organizacja wyjścia, dojazdu, środka transportu, opieka nad dziećmi i zgranie wszystkiego w czasie - to nie lada wyzwanie trudne i dość kłopotliwe, które potrafi skutecznie zniechęcić do organizowania tego typu wyjść.

Nasz mobilny plac zabaw został stworzony z myślą o Was. 

  • Zamawiacie Państwo odpowiedni pakiet klocków na konkretny dzień i godzinę.

  • My podjeżdżamy na wskazane miejsce z całym niezbędnym wyposażeniem na tyle wcześniej, aby wszystko przygotować. 

  • Tym sposobem gwarantujemy komfort zarówno dla dzieci jak i dla pracowników placówek, gdzie organizowana jest zabawa 

  • Zapewniamy bezpieczeństwo dzieci biorących udział w klockowym szaleństwie.

  • Po skończonej zabawie sprawnie składamy wszystkie  elementy placu zabaw.

 

Agencje eventowe, organizatorzy imprez oraz kreatorzy dobrej zabawy

Każda impreza firmowa, festyn lub piknik gdzie przychodzą całe rodziny z dziećmi to mega wyzwanie, aby sprawić frajdę najmłodszym uczestnikom oraz zadowolić dorosłych Klientów, którzy niejednokrotnie już uczestniczyli w tego typu imprezach i oczekują więcej... czegoś nowego... czegoś z pomysłe...

Nasz mobilny plac zabaw to gwarancja dobrej zabawy dla całych rodzin.

Uwierzcie nam - dorośli nie będa stać z boku i się przyglądać, lecz dołączą do dzieci i wspólnie będą tworzyć budowle. Ileż to razy podczas sezonu plenerowego usłyszeliśmy stwierdzenie: "Za naszych czasów takich klocków nie było!" albo "Te klocki są rewelacyjne i wreszcie nie musimy stać z boku i patrzyć na zabawę dziecka, wreszcie coś dla wszystkich!". Najbardziej lubimy westchnienia kobiet, których mężowie rzucili sie w wir klocków: "To już mamy tatę z głowy".

Sezon plenerowy to idealny czas, aby uwzględnić nasze klocki w realizacji imprez firmowych, pikników pracowniczych oraz dni otwartych w firmach. Zobaczcie nasze realizacje na profilu FB oraz w galerii i dzwońcie szybko - terminy rozchodzą się w oka mgnieniu.

Zapytanie, wycena, potwierdzenie realizacji i działamy!

 

Urzędy miast i gmin, centra kultury i nauki

Dni miast i gmin, lokalne święta i coroczne festyny lub całkiem nowe inicjatywy w różnych wydziałach urzędów... Zawsze jest okazja, aby zaskoczyć mieszkańców na plus całkiem inną niż dotychczas propozycją. Płyty rynków, zielone przestrzenie miejskie, place lub amfiteatry letnie - my potrafimy dopasować się do warunków i zapewnimy świetne miejsce do wspólnej zabawy. 

Copyright © 2024 PoKlocki - mobilny plac zabaw. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]