Urodziny z Poklockami

Wyjątkowy dzień - super pomysł na zabawę!

Zbliżają się urodziny Waszego dziecka i nie macie Państwo pojęcia co i gdzie zorganizować? Pojawił się problem z wynajęciem salki urodzinowej z racji bardzo odległych terminów? Decydując się na zaproszenie dzieci do swojego domu zastanawiacie się jak zorganizować dzieciom czas, aby goście i solenizant nie byli znudzeni i rozczarowani?

Już podjeżdżamy do Państwa z naszą propozycją!

  • Wielki zestaw dużych klocków zaaprobuje solenizanta i jego przyjaciół na długi czas do wspólnej zabawy.

  • Kolorowe stoliki pomieszczą smakołyki i napoje. 

  • Wygodne krzesełka dla dzieci zapewnią komfort uczestnikom imprezy. 

  • Oczywiście na Państwa życzenie możemy dołączyć do tego wszystkiego malowanie buziek, skręcanie balonów, piniatę ze słodkościami oraz animatora zabaw dziecięcych.

Jeżeli jeszcze do tego dopisze pogoda i zorganizujemy to wszystko na świeżym powietrzu a nie w 4 ścianach - pozostali rodzice tylko będą Wam zazdrościć pomysłu! A w razie deszczu - nie ma paniki. Klocki nie są z cukru tylko z pianki wysokiej jakości, odpornej na różne warunki atmosferyczne. Kilka kropel z nieba na pewno nie przerwie dobrej zabawy, a w razie ulewy... całą imprezę możemy zorganizować w większym pomieszczeniu w domu lub rozłożyć namiot i nie przejmować się pogodą. Z naszymi klockami możemy zorganizować wiele - a co powiecie na imprezę na basenie? Tego chyba jeszcze nie było, więc... czemu nie!

Copyright © 2024 PoKlocki - mobilny plac zabaw. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]