Skąd wziął się pomysł?

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami...

 

W ten sposób zaczyna się większość historii dla dzieci. Nasza przygoda z PoKlockami rozpoczyna się tu i teraz, w naszym rodzimym Tarnowie. 

Wraz z mężem, będąc ludźmi aktywnymi i niecierpiącymi nudy a jednocześnie rodzicami równie aktywnego i kreatywnego syna Krystiana - często szukaliśmy miejsc i sposobów na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Zależało nam, aby podczas swobodnych zabaw móc wspierać jego rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny oraz pasję do tworzenia, budowania i konstruowania, którą przejawiał od najmłodszych lat. Główny cel jaki nam przyświecał to wspólne i aktywne spędzanie czasu na konstruktywnej zabawie, podczas której nie byliśmy tylko biernymi widzami, lecz także jej uczestnikami. 

Decydując się na założenie firmy nastawiliśmy się na propagowanie twórczej, swobodnej i kreatywnej zabawy, a wszystko za sprawą wyjątkowych klocków, z którymi mieliśmy przyjemność się zetknąć. Proponowane przez nas klocki, dzięki swoim ogromnym rozmiarom, małej wadze i wykonaniu z wytrzymałego materiału oraz różnorodności form i kształtów powodują, iż zarówno dzieci jak i dorośli mogą spędzić wiele godzin na fantastycznej zabawie i jest im ciągle mało!

Właśnie tak zaczyna się nasza i mam nadzieję Państwa przygoda z klockami - tu w Tarnowie!

Jesteśmy głęboko przekonani, iż nasza pasja i pomysł na dobrą zabawę dla dzieci spotka się z Państwa zainteresowaniem, a my dzięki tym fantastycznym klockom przyczynimy się do wspierania rozwoju Waszych dzieci i wywołamy uśmiech na ich twarzach.

Copyright © 2024 PoKlocki - mobilny plac zabaw. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]